Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak upamiętnić ofiary katastrofy pod Smoleńskiem?

Utworzony przez miki, 29 kwietnia 2010 r. o 20:47
Kaczyńscy to znani psiarze i kociarze. Nazwijmy nasze schronisko na Metalurgicznej ich imieniem. No co? Zły pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś usunał mój komentarz, wiec napisze jeszcze raz :/ Propozycja padła aby nazwac imieniem M i L Kaczyńskich nasze schronisko dla zwierząt. Kaczyńscy kochali psy i koty. Uważam, ze taki patronat oni sami woleliby od bzdur w stylu ławeczka czy rondo... A schronisko mamy wypasione więc nie byłoby wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, zwróciliście komentarz... Miło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mój przedmówca ma dobry pomysł. Oboje na więcej nie zasłużyli. Z czymś lepszym poczekajmy, aż pazerny na władzę Jaruś się "zawinie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można np napisać piosenkę.Dzisiaj radio ESKA grało już taki utwór: Piosenka została wyemitowana w programie "Poranny WF Wojewódzki i Figurski“ w radiu Eska Rock. W swojej porannej audycji śpiewali: "Jarek po trupach do celu, każdy chce leżeć na Wawelu". Na tle znanego beatu Dr Dre, jednego z czołowych amerykańskich raperów - Wojewódzki i Figurski śpiewają m. in. "Zamarli na Helu, zamarli na Wawelu, po trupach do celu, po trupach do celu. Nie wierzył nikt, wątpiło wielu, a Jarek na to: po trupach do celu, po trupach do celu. (...) Jarek, Jarek, przyjaciół ma wielu, każdy chce leżeć na… Wawelu! (...) Na oczach twoich kraj wylał dziecko z kąpielą, a Jarek na to: po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje co by Lublin poczekał 5 - 10 lat i wtedy dopiero wrócił do rozważania nazywania czegokolwiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak w Lublinie była izba wytrzeźwień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
engelbert233 napisał:
Tak, mój przedmówca ma dobry pomysł. Oboje na więcej nie zasłużyli. Z czymś lepszym poczekajmy, aż pazerny na władzę Jaruś się "zawinie"
KOTY FRANCOWATE,Jak Kaczynski nie wygra to ruski niedlugo was wessie do siebie,i bedziecie kopiejkami placic,zamiast euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam sławojkę, nie wiem czy nie nadać jej imienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimny lech... napisał:
Mam sławojkę, nie wiem czy nie nadać jej imienia...
ej ziomek ty masz patologie w domu, że ty takie rzeczy piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla kaczynskich w Lublinie!!! Honor sie nalezy sp. Kaczorowskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZĘ ŻE ŻAŁOBA MINĘŁA PO PREZYDENCIE, PARANOJA ZAMIENIA SIĘ POWOLI W EUFORIĘ!!! ! TAK JAK KACZYŃSCY ZAJMOWALI SIĘ PRZESZŁOŚCIĄ TAK ICH POPLECZNICY TERAZ ROBIĄ! PREZYDENTOWI KACZYŃSKIEMU ZAWDZIĘCZAMY TO ŻE POZBYLIŚMY SIĘ STAREGO WRAKA SAMOLOTU KTÓRYM LATALI NASI NIEUDACZNI WODZOWIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński to wielbiciel Lenina i jego dzieła,więc może byłą nazwę ulicy np. Bieruta zastąpić ulicą Kaczyńskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie sie nabrac, ktos na sile usiluje osmieszac braci Kaczynskich, nikt z ich rodziny, ani nikt z prawicy nie zada wprowadzania kultu Kaczynskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aludgam napisał:
Gdyby tak w Lublinie była izba wytrzeźwień...
Będzie za to ławka pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej dajcie im Święty spokój.....!!!!! Co ma niby upamiętniać ta "pamiątka".....tragedię???? Już mamy Krzyż katyński(o który dbamy okazjonalnie),,,,a może do Niego dołączyć tablicę z ofiarami kolejnej tragedii ??? tylko trzeba to miejsce udostępnić szerszym grupom a nie spacerowiczom......i przejeżdżjacym kierowcom!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprane przez WSI24 i Gazetę Wybiórczą mózgi nawet z tragedii osobistej robią sobie dalej festiwal plucia. Na trumnę tym razem. PO już dawno pokazała swoją prawdziwą twarz, że przypomnę: "Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić z samochód to trzeba ślepego snajpera" - Bronisław Komorowski "Uważam prezydenta za chama" - Janusz Palikot" etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję każdej z ofiar "po ławeczce "na lubelskim deptaku-przecież się zmieszczą....a i usiąść będzie na czym:) No bo niby dlaczego mamy wyróżniać-wszyscy Ci ludzie zginęli taką samą śmiercią-więc i ewentualne dowody pamięci powinny być takie same...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomnik na placu litewskim koło Piłsudzkiego Kaczyński na kucyku chyba się zmieści ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, a może Lublin nazwać Kaczym Grodem i zamienić koziołka na kaczkę spadającą z nieba????!!! Ludzie chyba oszaleliście! Ten PIS-uar to po prostu dno i 10 m mułu !! Po co robić ławeczki, pomniki i nazywać ulicę imieniem kogoś kto nijak się nie przyczynił do poprawy sytuacji mieszkańców naszego miasta ? Jedyne co z tych pomysłów mi się podoba to wypowiedź powyżej, kucyk na którym siedzi kaczor to jedyna możliwość no i jeszcze żeby to stało na jakimś placu zabaw żeby ktoś miał z tego korzyść. Zdecydowane NIE dla kaczorów w naszym mieście ! Dość pisuarowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...